Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Holandii

Każdy z nas wie czym jest WOŚP. Każdego roku Wielka Orkiestra pobija swój ubiegłoroczny sukces, dzięki czemu zapełnia szpitale w sprzęt niezbędny do leczenia, diagnostyki oraz wiele innych. Efekt działalności widoczny jest niemal w każdym szpitalu w Polsce.
WOŚP gra również zagranicą. Do zbiórki pieniedzy często dołączają się Polacy żyjący na całym świecie oraz coraz częściej obcokrajowcy.

W mieście Den Haag żyje około 15 tys. Polaków – Finał WOŚP będzie tam organizowany czwarty raz. Finał przyciąga każdego roku dużo ludzi, i tym razem będzie podobnie. Podczas ostatniego finału udało się uzbierać 14 tys. euro, a miejsce gdzie odbywała się  zbiórka pękał od ilości ludzi ktorzy tam przybyli. W tym roku Finał odbędzie się w monumentalnej hali, która może pomieścić ponad 1,5 tys. ludzi. Hala znajduje się pod adresem: Zaalcentrum Opera na ul. Fruitweg.

Licytacje będzie prowadzić aktorka Katarzyna Cichopek, która przyleci do Holandii specjalnie na to wydarzenie. Zobaczyć będziemy mogli również Monikę Kijek, półfinalistkę programu X Factor TVN a także Damiana Sobeka, znanego finalistę programu Master Chef. Będę również zespoły grające muzykę metalową.

Atrakcją będzie ponadto, tzw. „Escape Room” czyli miejsce, gdzie trzeba wytężyć szare komórki, sala taneczna, gry oraz zabawy z animatorami, tańce brzucha , występ grupy smyczkowej, lekcja  tańca zumba, występy magików oraz masa innych ciekawych atrakcji.

W Holandii Wielka Orkiestra zagra w kilku miejscach. W poprzednim roku wszystkie sztaby w Holandii zebrały około 81 tys. euro. To jedno z ulubionych zagranicznych miejsc samego orgranizatora Jerzego Owsiaka, który w superlatywach wypowiada się o Holandii.

Impreza odbędzie się 13-testego stycznia w niedzielę. Transmisja zostanie przeprowadzone przez telewizję TVN. Wolontariusze nie tylko w Holandii ale także na całym świecie będą wspierać Wielką Okriestrę Świątecznego Pomocy. Zapraszamy wszystkich mieszkających w Niderlandach do przybycia na miejsce i wspólnej zabawy.

Jeśli jesteś aktualnie w Holandii sprawdź, gdzie zagra WOŚP w najbliższej Ci lokalizacji:

Rotterdam https://www.facebook.com/wospRotterdam/

Den Haag https://www.facebook.com/WOSPDenHaag/

Eindhoven https://www.facebook.com/wospeindhoven/

Amsterdam https://www.facebook.com/WospAmsterdam

Schiedam https://www.facebook.com/sztabschiedam/

Holand-Bus to firma odpowiedzialna społecznie. Tego szczególnego dnia nasz zespół będzie również wspierał WOŚP.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!