busy do niemiec slask

Trasa do Niemiec i Holandii - możliwość objazdu po trasie 😉

busy do niemiec slask

Busy do Niemiec Slask

Jeśli zaplanowałeś podróż do Niemiec ze Slaska, świetnie trafiłeś. Jako doświadczona firma dajemy gwarancję, że bezpiecznie, komfortowo i na czas dotrzesz do Niemiec, niezależenie czy podrózujesz do pracy , turystycznie, czy na przykład w celu owiedzenia znajomych lub rodziny. Z firmą Holandbus możesz byś pewien komfortowych warunków jazdy a także doświadczonych kierowców, którzy posiadają stosowne uprawnienia. Nasza załoga stara się jak może, aby podróż na trasie mineła komfortowo, bezproblemowo oraz w dobrej atmosferze. Możemy zabrać Cię z dowolnego miasta Slaska w drodze do Holandii przez Niemcy. Zawieziemy Cię do takich miast jak Berlin, Drezno, Lipsk, Dortmund, Gelserkirchen, Essen, Hanower, Hamburg, Erfurt, Kassel, Brema i wiele innych!

Pod podany adres

Ile razy marnowałeś czas na dojazd z lotniska czy dworca? Ile razy miałeś problem z dotarciem na miejsce taksówką czy komunikacją miejską? Dzięki Holandbus możesz zapomnieć o takich problemach. Organizujemy przewóz osób „door to door”. Co to oznacza w praktyce? Odbierzemy Cię spod drzwi mieszkania na Slasku i zawieziemy pod podany adres na terenie Niemiec. Nie będziesz się przejmował przesiadkami oraz straconym czasem. Dzięki Holandubs możesz skupić się na czytaniu ksiażek, słuchaniu muzyki czy innych czynnosciach a my już się zajmiemy tym, abyś znalazł się na miejscu dokładnie tam gdzie masz wyznaczoną lokalizację docelową.

Busy do Niemiec Katowice

Zabierzemy Cię spod mieszkania w Katowicach. Dalej przejedziemy przez kolejne miasta Slaska w tym Opole i Wrocław i wysadzimy pod adresem w Niemczech!

busy do niemiec slask

Busy do Niemiec Gliwice

Z Gliwic już wyjeżdzamy z Górnego Slaska. Dalej już tylko woj. opolskie, dolnoslaskie i jesteśmy w Niemczech w miastach Drezno czy Lipsk.

busy do niemiec chorzów

Busy do Niemiec Chorzów

Po Chorzowie jesteśmy w Zabrzu i Gliwicach. Jedziemy dalej na zachód przej opolszczyznę i woj. dolnośląskie. Robimy postój we Wrocławiu na kawę 😉 a dalej prosto na Niemcy chwila moment i jesteś w Niemczech!

busy do niemiec slask

Busy do Niemiec Zabrze

Lubimy odwiedzać Zabrze bo zawsze miłych ludzi stamtąd zabieramy 😉 Jedziemy prosto do Niemiec bez żadnych objazdów. Zatrzymujemy się na stacjach by się trochę rozprostować

busy do niemiec sosnowiec

Busy do Niemiec Sosnowiec

Do Sosnowca wjeżdzamy od strony północnej. Na miejscu gdziekolwiek jesteśmy podjedzimy aby Cię zabrać do Niemiec dzwoniąc z odpowiednim wyprzedzeniem abyś był gotowy na czas 😉

busy do niemiec slask

Busy do Niemiec Bytom

Do Bytomia jedziemy z Sosnowca. Zapewne już mamy swoją załogę, ale nie przejmuj się poznasz ciekawych ludzi w naszym busie! Nim się obejrzysz będziesz w Niemczech!

busy do niemiec ruda slaska

Busy do Ruda Slaska

Ruda Slaska to miasto ktore odwiedzamy bardzo często.  Wjeżdzamy z załogą z Katowic 😉 Potem już prosto na Niemcy. Zadzwoń do Holandbusa dowiedzieć się kiedy pojedziesz z nami!

busy do niemiec rybnik

Busy do Niemiec Rybnik

Możemy zjechać trochę z trasy aby specjalnie zabrać naszych klientów z Rybnika wszakże jakoś wyjątkowo fajnie jeździ się po tym mieście. Jeśli checesz jechać z Rybnika do Niemiec nie zastanawiaj sie tylko dzwoń.