Wakacje w Holandii?

Słynąca z kanałów, tras rowerowych i płaskich krajobrazów usianych wiatrakami i polami tulipanów, Holandia jest uroczym krajem w północno-zachodniej Europie.

Hotele w Holandii
Jeśli chodzi o znalezienie miejsca na pobyt w Holandii, masz duży wybór. W ofercie znajduje się 18 357 hoteli w cenie od 109 USD za noc. Zawsze marzyłeś o zobaczeniu kultowych wiatraków w tym kraju? Wystarczy dodać wycieczkę z przewodnikiem do pakietu hotelowego i lotniczego.

Plan podróży na wakacje w Holandii
Dzień 1-3: Rozpocznij wakacje od przyjazdu busem do Amsterdamu. Po zakwaterowaniu się w hotelu wypożycz rower. Jazda na rowerze to doskonały sposób na poruszanie się po Amsterdamie, aby zobaczyć takie atrakcje jak Dom Anny Frank i Muzeum Van Gogha.

Dzień 4: Haga, nazywana Międzynarodowym Miastem Pokoju i Sprawiedliwości, jest warta odwiedzenia. Wypożycz samochód w Amsterdamie, a dotrzesz tam w około godzinę. Królewska Galeria Obrazów Mauritshuis i plaża Scheveningen to kilka obowiązkowych punktów tego pięknego nadmorskiego miasta.

Dzień 5-6: Wskocz z powrotem do samochodu i jedź na południe przez około 30 minut do Rotterdamu. To pełne architektonicznych przygód miasto jest domem dla zabytków, takich jak Most Erazma, Wieża Euromast i Domy Cube, a także jeden z największych portów na świecie.

W Holandii odbywa się mnóstwo festiwali. Jeśli będziesz tam 27 kwietnia, ubierz się na pomarańczowo i dołącz do mieszkańców, którzy świętują Dzień Króla (Koningsdag).

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!